Stahnout brožuru
Kontaktujte nás

East Gardens

 

Řadové domy v East Gardens

již od 9 170 490 Kč
K dispozici je 41 řadových rodinných domů 5+kk s velkou zahrádkou o rozloze 100-300 m2. Váš nový domov je skutečně ideálním místem se skvělou dostupností. Předpokládané dokončení prvních domů je naplánováno již na zimu 2021!

Čtěte dále
 

Vítejte

Ideální bydlení pro nás znamená spokojený domov. Proto nehledáme jen kupce, ale budoucí sousedy. Pokud se chystáte vyměnit bydlení v bytě za dům, bude vás teď mnohem víc zajímat, kdo bydlí okolo. A jistě byste nejraději lidi s podobným životním stylem, kterým záleží na místě, kde bydlí.

Jednotné architektonické řešení považujeme za samozřejmost, bereme ale zodpovědnost i za vzhled okolí. Zavázali jsme se vysázet třešňovou alej, součástí bude také nový park a zeleň chceme v podobě předzahrádek přinést až k vám pod okna.

Projekt East Gardens nabídne 41řadových rodinných domů 5+kk s velkou zahrádkou o rozloze 100-300 m2. Lokalita poskytuje pestré sportovní vyžití v podobě cyklostezky, in-line dráhy a v zimě běžkování. Váš nový domov je skutečně ideálním místem se skvělou dostupností.

Předpokládané dokončení prvních domů je naplánováno již na zimu 2021!

 

Klidný život na zahradě

Řešení zeleně má na starost zahradní architekt, abyste se i venku cítili jako doma. Květiny, keře, popínavé rostliny, s tím vším můžete počítat. Zahrada bude osetá kvalitním travním semenem, zařídíme i terénní úpravy a zpevněné plochy, takže se nemusíte o nic starat. Ale samozřejmě si ji také můžete osadit a dotvořit podle svých představ. Ke správné zahradě patří i zahradní domek. Nemusíte být zrovna fandové do zahrádkaření, ale sekačku a gril nebo trampolínu a kola asi doma mít nemusíte. Proto postavíme i zahradní domky—funkční, bezpečné a vzhledově jednotné.

Poznejte East Gardens blíže
 

Pohodlí a bezpečí

Nadstandard v standardu
Prémiové standardy všude kam se podíváte Například v koupelnách jsou elegantní velkoformátové obklady s minimem spár. Velkolepých 100×60 cm je ve srovnání oproti běžným 20×40 cm výrazně luxusnější zážitek. V domech je vestavěný systém rekuperace vzduchu s možností přidání klimatizace. Kuchyně nejsou součástí nemovitosti, ale poskytneme vám dodavatele se slevou. Volba designu je na vás.

Idylické sousedství
Pokud měníte byt za dům, jistě vás přímo v East Gardens potěší park s dětským hřištěm, ale i blízký bazén, víceúčelový krytý kurt, restaurace a další možnosti trávení volného času. Relaxujte a užívejte si s rodinou bez složitých přejezdů.

Nízké náklady, bezpečný domov
Údržba řadových domů je nižší než rodinný dům. Díky použití kvalitních materiálů, dodržování nejnovějších pokroků v oblasti udržitelného bydlení a moderních designových řešení. Blízkost domů vytváří bezpečnější prostředí se zachováním soukromí.

 
Slunce k vašim službám

Dispozice jednotek jsme vyprojektovali s ohledem na sluneční cyklus. Pro všechny místnosti jsme pečlivě zvolili ideální světovou orientaci. Příprava na žaluzie je v ceně.

Chci vědět více
 
Ekologické solární panely

Sluneční energie produkovaná lokálně je čistá a zadarmo. Každá jednotka proto bude mít přípravu na střešní fotovoltaické panely.

Chci vědět více
 
Úsporné vytápění

Každý dům disponuje přípravou pro rekuperační jednotku, takže vaše spotřeba energií bude výrazně nižší než je standard.

Chci vědět více
 
Budoucnost je elektrická

Dnes ještě nejspíš jezdíte na benzín, ale už zítra to může být jinak. Příprava na nabíjecí stanici pro elektromobil je dobrá investice do budoucnosti.

Chci vědět více
 

Bydlení
zn. Ideál

O ideálním bydlení má každý jinou představu. Pro nás je základním konceptem spokojený domov, ať už sníte o domu nebo bytu. Snažíme se hledat také budoucí sousedy, lidi, vedle kterých budete chtít bydlet. Kamarády s podobným životním stylem a hodnotami.

Místo pro život
Neřešíme jen prémiový design, ale dlouho jsme vybírali také lokalitu, řešili její bezpečnost a množství zeleně. A je nám jasné, že zejména když máte rodinu, hledáte... i spřízněnou komunitu. Zvlášť, pokud se poprvé chystáte stěhovat do vlastního domu.

Chytré bydlení
Budoucnost urbanismu vidíme v udržitelnosti a proto je pro nás důležité, aby i obyvatelé našich projektů mohli přispívat k pozitivní budoucnosti naší planety. V projektu Cherry Blossom Strančice tak najdete mnoho chytrých detailů, díky kterým mohou obyvatelé snížit svou ekologickou stopu na minimum.

Domy A Plan

Promyšlené plány

Domy A Plan

Rodinný dům A
Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily. Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem do ulice, toaletu a technickou místnost. Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, koupelna společná, hlavní ložnice s průchozí šatnou a vlastní koupelnou.

Dům A je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu. Velikosti zahrad se liší u každého domu.

Chci se dozvědět více
Domy B Plan

Rodinný dům B
Každý dům nabídne soukromí ve vlastní zahradě s terasou, zahradním domem a předzahrádku s krytým stáním na popelnice a dvěma parkovacími stáními s přípravou na nabíjecí stanici pro elektroautomobily.

Uvnitř domu v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, panoramatickým výhledem na zahradu a francouzskými okny, schodiště s nočním svícením, pracovnu s výhledem na zahradu, toaletu a technickou místnost.

Ve druhém patře jsou k dispozici dva pokoje, společná koupelna a hlavní ložnice s vlastní koupelnou.

Dům B je orientovaný obývacím pokojem na zahradu, kuchyňským koutem do ulice, hlavní ložnicí k ulici a pokoji na zahradu a do ulice. Velikosti zahrad se liší u každého domu.

Chci se dozvědět více
Domy B Plan
Vyberte si svůj styl

Každý si u nás vybere svojí oblíbenou barevnou kombinaci, která ovlivní váš nový domov zvenčí i zevnitř! Ať už se jedná o barvu fasády, dlažbu na terase, vnitřní podlahy nebo obklady v koupelnách, vámi vybrané barevné schéma vás bude provázet celým domem.

Air Air
Sand Sand
Stone Stone
Interior Interior Interior

Vítejte doma

Každý pokoj vytváříme tak, aby co nejlépe plnil svůj účel. Útulné dětské pokoje proto mají okna do klidné zahrady, jsou funkčně rozdělené na zóny, mají spoustu úložných prostor a poskytují dostatek místa k hraní i učení se.

Obývací pokoje jsou světlé a vzdušné, jednoduché tvary nábytku doplňují čisté linie. Osvětlení pracuje se zónami kuchyně, jídelny a obývacího pokoje, u schodiště funguje světlo na čidlo. Z jídelny i obýváku můžete vstoupit přímo na krásnou terasu skrze velkoformátové francouzské dveře.

Sladké sny zaručeny

V nádherné ložnici najdete rafinované osvětlení u podlahy i zrcadlo na celou výšku prostoru. Barevné schéma bytu pracuje s tmavými odstíny, které jej zútulňují. U okna je umístěna pracovní zóna s knihovnou.

Interior Interior Interior
Interior Interior

Domácí lázně

Abyste se v koupelně cítili dobře, najdete v ní velkoformátové keramické obklady se vzorem přírodního kamene. Jsou zde dvě skříňky, které poskytují dostatek úložných prostor na vše, co potřebujete. Nika nad WC má LED podsvícení, u podlahy se nachází noční orientační osvětlení. Den i noc vám prozáří také LED osvětlení v zrcadlových dvířkách skříní.

Zaujal vás tento projekt?

Rádi se vám budeme osobně věnovat.

Nefandíte psaní?
Jsme k dispozici na telefonu!

+420 220 873 614
O jaké bydlení máte zájem?*

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zaškrtnutím tohoto pole uděluji společnosti Getberg Real Estate s.r.o., IČO: 291 39 643, se sídlem Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 203127, e-mailový kontakt: [email protected] (dále jen „Getberg Real Estate s.r.o.“), která je ve smyslu obecného nařízení o ochraně osobních údajů a zákona o zpracování osobních údajů správcem osobních údajů, souhlas ke zpracování mých osobních údajů, které jsem vyplnil výše v tomto formuláři, jakož i mých osobních údajů získaných ze způsobu mého chování na webových stránkách www.getberg.cz, zejména mé IP adresy, pro účely zpracování odpovědi na můj požadavek nebo dotaz uvedený v tomto formuláři, pro zasílání newsletteru, k účelům obchodní a marketingové komunikace, pro statistické účely a pro vyhodnocování způsobu užívání webových stránek a přizpůsobení jejich obsahu, a to na dobu neurčitou. Beru na vědomí, že můj souhlas je právním základem pro zpracování těchto osobních údajů a že bez poskytnutí údajů by zpracování odpovědi na můj požadavek nebo dotaz vyplněný v tomto formuláři společností Getberg Real Estate nebylo možné a nemohla by probíhat ani obchodní a marketingová komunikace mezi společností Getberg Real Estate a mojí osobou.
Beru na vědomí, že mám zejména právo kdykoli odvolat svůj souhlas ke zpracování a uchování osobních údajů, právo od společnosti Getberg Real Estate požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, vysvětlení nesrovnalostí a informace o přijatých opatřeních, popřípadě omezení zpracování, právo vznést námitku proti jejich zpracování nebo žádat opatření k nápravě a odstranění vzniklého stavu, právo na přenositelnost těchto údajů a právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Beru na vědomí, že při zpracování osobních údajů nedochází k automatizovanému rozhodování ani k profilování. Společnost Getberg Real Estate se zavazuje, že s uvedenými osobními údaji bude nakládat v souladu s právními předpisy upravujícími ochranu osobních údajů.
Zaškrtnutím tohoto pole uděluji společnosti Getberg Real Estate s.r.o. souhlas k poskytnutí mých osobních údajů uvedených ve formuláři, jakož i mých osobních údajů získaných ze způsobu mého chování na webových stránkách www.getberg.cz, třetím osobám, a to výhradně za účelem zpracování odpovědi na můj požadavek nebo dotaz uvedený v tomto formuláři a k účelům obchodní a marketingové komunikace, přičemž příjemci takových údajů budou společnosti náležející do skupiny GETBERG, zejména sesterské, dceřiné nebo mateřské společnosti Getberg Real Estate s.r.o. Společnost Getberg Real Estate s.r.o. nebude předávat údaje do třetích zemí ani mezinárodní organizaci.
Zaškrtnutím tohoto pole uděluji společnosti Getberg Real Estate s.r.o. souhlas k zasílání obchodních sdělení v elektronické podobě na můj kontaktní e-mail vyplněný ve formuláři výše ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti. Obsahem obchodních sdělení budou zejména informace o nemovitostech a investičních příležitostech zprostředkovávaných společností Getberg Real Estate s.r.o. Souhlas je možný kdykoli odvolat, a to i při zaslání každého jednotlivého obchodního sdělení odpovědí na e-mail obsahující obchodní sdělení nebo kliknutím na příslušný odkaz v závěru obchodního sdělení.
Přečetl/a jsem a beru na vědomí Prohlášení o zpracování osobních údajů společnosti Getberg Real Estate s.r.o.

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme.

Váš e-mail byl uložen.

Děkujeme.

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ Tyto podmínky provozovatele Internetových stránek www.eastgardens.cz, kterým je společnost GETBERG real estate s.r.o., sídlem Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8, IČO: 291 39 643, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 203127, (dále jen „Provozovatel“), obsahují informace související se zpracováním osobních údajů, které jsou zadávány a zpracovávány zejména v souvislosti s využitím služeb zadání dotazu uživatelem, který se prostřednictvím formuláře na internetových stránkách Provozovatele dotazuje na nabídku Provozovatele (dále jen „Uživatel“). Internetové stránky a nabídky Provozovatele a nich zveřejněné nejsou určeny osobám mladším 18 let. Provozovatel prohlašuje, že osobní údaje jsou shromažďovány a je s nimi dále nakládáno dle níže uvedených pravidel v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Nařízení“). Osobní údaje Osobní údaje jsou informace, které mohou Uživatele jednoznačně identifikovat, např. jméno a příjmení, telefonní číslo, poštovní nebo e-mailová adresa, IP adresa atd. Provozovatel shromažďuje pouze takové osobní údaje, které mu dá Uživatel vědomě k dispozici. Např. údaje poskytnuté při vyplňování kontaktního formuláře na internetových stránkách Provozovatele. Automaticky zaznamenávané informace Při přístupu na internetové stránky Provozovatele se automaticky zaznamenávají neosobní informace – typ internetového prohlížeče, počet návštěv, průměrný čas strávený na stránce, počet navštívených stránek, kdy tyto informace nejsou osobními údaji. Na základě těchto informací jsou tvořeny souhrnné anonymizované statistické seznamy a tyto informace jsou použity pro sledování provozu na internetových stránkách Provozovatele a pomocí nich Provozovatel usiluje o zlepšení obsahu a funkčnosti stránek. Statistické seznamy neobsahují osobní údaje umožňující identifikaci jednotlivých Uživatelů. Účel zpracování osobních údajů Primárním účelem zpracování osobních údajů je odpověď na dotaz Uživatele, resp. vyřízení jeho požadavku; osobní údaje jsou v tomto případě Provozovatelem uchovány po dobu potřebnou k vyřízení dotazu Uživatele podle charakteru konkrétního dotazu. Při zpracování osobních údajů nedochází k automatizovanému rozhodování ani k profilování. V případě, že dojde k uzavření smlouvy mezi Provozovatelem a Uživatelem, budou osobní údaje užity pro účely plnění těchto smluv (zejm. rezervační smlouva, smlouva o smlouvě budoucí kupní a kupní smlouva nebo smlouva o převodu vlastnictví jednotky), a budou uchovány po dobu trvání těchto smluvních vztahů a následně po dobu 5 (pěti) let, není-li delší doba uchování vyžadována právními předpisy; právním základem pro zpracování je v tomto případě uzavřená smlouva a poskytnutí osobních údajů je smluvním požadavkem. V takovém případě bude právním základem zpracování osobních údajů uzavřená smlouva. V případě, že s tím Uživatel projeví souhlas, budou jeho osobní údaje využity také pro účely obchodní a marketingové komunikace, a to po dobu trvání jeho zájmu o zasílání obchodních sdělení. V takovém případě bude právním základem zpracování osobních údajů souhlas Uživatele. Právním základem zpracování osobních údajů jsou dále oprávněné zájmy Provozovatele (především za účelem evidence smluvních vztahů a statistické účely, za účelem ochrany práv Provozovatele proti protiprávní činnosti včetně IT bezpečnosti, vymáhání pohledávek Provozovatele) a plnění zákonných požadavků (zejména plnění požadavků podle předpisů o ochraně osobních údajů, vedení účetnictví, plnění povinností podle daňových předpisů). Poskytnutí osobních údajů třetím osobám Provozovatel se zavazuje, že osobní údaje nebudou předány do třetích zemí ani poskytnuty mezinárodním organizacím nebo třetím osobám s výjimkou následujících příjemců: Společnosti náležejících do developerské skupiny GETBERG, tzn. sesterské společnosti Provozovatele a dceřiné společnosti Provozovatele. Bezpečnost Provozovatel zajišťuje bezpečnost osobních údajů, osobní údaje jsou svědomitě chráněny před ztrátou, zničením, zkreslením/falzifikací, manipulací, neoprávněným přístupem či neoprávněným prozrazením. Oprávnění Uživatelů v souvislosti se zpravováním osobních údajů Uživatel má v souvislosti se zpracováním osobních údajů vůči Provozovateli tato práva:

Kontaktní údaje Dotazy týkající se ochrany soukromí či zpracování osobních údajů může Uživatel směřovat na e-mailovou adresu Poskytovatele [email protected], písemně na adresu Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8 nebo telefonicky na číslo +420 220 873 614

Přeji si zaslat brožuru

Přeji si domluvit prohlídku

O jaké bydlení máte zájem?*